Інструмент для опитувань
 
 

Все розпочинається з будівника опитувань.

Створення опитування починається з першого питання і продовжується їх послідовним додаванням.

Процес створення опитувань розроблений і представлений максимально просто та зрозуміло і, разом з тим, містить багатий функціонал. Такий підхід дозволяє створювати проекти будь-якої складності в найкоротші терміни.

ціни

Переглядайте загальний вид питань опитування перед їх збереженням чи публікацією.

При створенні чи редагуванні питання в нижній частині сторінки розташовується фрейм, що показує, як воно буде виглядати у фінальній версії на різних пристроях. Також тут можна побачити активний дизайн поточного опитування.

Функціонал попереднього перегляду доступний на будь-якому етапі створення опитування, що дозволяє без зайвих труднощів контролювати його зовнішній вигляд.

ціни

Перекладайте та локалізуйте свої опитування.

Створіть декілька мовних версій в одному опитуванні або автоматично побудуйте окреме опитування для кожної мови.

У першому випадку вам потрібно просто ввести необхідний переклад у відповідні поля та зберегти їх. Так ваші респонденти отримають можливість вибору мови питань.

Альтернативним варіантом є створення окремого опитування на базі існуючого. Вибір цієї опції відкриває Консоль для перекладу, що надає зручний інструментарій для перекладу існуючого опитування і збереження його у спеціальний файл для подальшого імпортування в систему. Цей спосіб також дозволяє за необхідності провести додаткові налаштування самого опитування.

ціни

Додавайте або імпортуйте респондентів в кілька натискань миші.

Щоб поширити опитування серед своїх респондентів, ви можете зареєструвати чи імпортувати їх прямо в системі Examinare.

Реєстрація респондента є простим процесом введення такої базової інформації як ім'я, email, дата народження і т.д. у відповідні поля. Респонденти розподіляються користувачем по групах для коректного поширення і подальшого аналізу даних.

Імпорт респондентів організований за допомогою скачування на комп'ютер темплейту в форматі Excel у відповідному розділі, вставки в нього необхідної інформації і подальшого завантаження його назад у систему Examinare. Examinare аналізує вміст темплейту і на його основі формує групи респондентів.

ціни

Запрошуйте респондентів за допомогою SMS.

Процес відправки опитувань за допомогою SMS – простий і швидкий. До нього входить написання тексту повідомлення, вибір групи респондентів або окремих респондентів один за одним і зазначення часу відправки SMS.

Відправлення SMS функціонує відповідно до наявності SMS-кредитів, які необхідно замовити перед надсиланням запрошень. Посилання на опитування включається в SMS автоматично.

Наша система підтримує будь-які символи та кодування тексту повідомлення.

ціни

Запрошуйте респондентів за допомогою електронної пошти.

Поширення опитувань електронною поштою практично не відрізняється від написання і відправки звичайного email вашим контактам в популярних поштових сервісах.

Просто введіть тему листа, текст, виберіть цільову групу респондентів або окремих респондентів і вкажіть час відправки.

Немає жодних обмежень кількості листів, що можуть бути одночасно відправлені. Проте, в процесі роботи системи ми використовуємо функцію, яка, в разі відправки великої кількості листів одній компанії, зробить це з затримкою від декількох секунд до декількох хвилин. Це допоможе уникнути потрапляння ваших листів до спам-фільтрів.

ціни

Створюйте спливаючі вікна для сайту.

Немає нічого простішого, ніж створення вікна запрошення взяти участь в опитуванні (також відомого як поп-ап) для вашого сайту. Його пропускають блокувальники спливаючих вікон і антивіруси на будь-яких пристроях, тому ви можете вільно використовувати цю функцію на своєму сайті.

Все, що необхідно зробити для створення спливаючого вікна – вибрати дизайн самого вікна і написати текст запрошення. Після натискання на кнопку "Показати", система згенерує і відобразить код JavaScript. Просто скопіюйте та вставте його на свій сайт. Спливаюче вікно для вашого сайту встановлено! За замовчуванням воно буде відображатися один раз для кожного відвідувача.

ціни

Базові та розширені звіти - це просто!

Після кожної отриманої відповіді на питання опитування, графіки Examinare оновлюються і перераховуються. Таким чином, ви завжди можете бути впевнені, що перед вами лише найсвіжіші результати.

Розділ "Результати і графіки" містить безліч корисних аналітичних функцій, таких як фільтрація результатів згідно з різними параметрами, виключення відповідей, перехресне табулювання, перегляд індивідуальних відповідей, аналіз довільного тексту і т.д.

Загальні чи відфільтровані результати можуть бути сформовані в професійні звіти і завантажені у найбільш популярних форматах файлів, таких як Word, Excel, PDF або необроблені дані.

ціни

Дайте волю своїй креативності за допомогою дизайну.

Дизайн опитування – це частина Examinare, що може бути вільно налаштована. Це означає, що будь-який елемент його зовнішнього вигляду може бути змінений або створений відповідно до ваших потреб. Зміна логотипу, кольорів вікна опитування і його складових, розмір шрифту, текст і посилання на початковій сторінці і сторінці з подякою – це параметри, налаштування яких вимагає всього декількох натискань миші.

На додаток, будь-яка частина дизайну, зміна якої недоступна за допомогою стандартного інтерфейсу, може бути налаштована чи створена за допомогою CSS.

ціни

Інтегруйте та підключайте опитування до ваших систем.

Функціонал Examinare може бути розширений завдяки використанню API. API Examinare повністю інтегрується у будь-яку сторонню CRM чи систему бек-офісу.

Багата бібліотека функцій дає розробникам свободу і всі необхідні інструменти для автоматизації запрошень в опитування, вилучення необхідних даних і голосів респондентів.

Ми були першою компанією в індустрії, що представила потужний API і сьогодні до нього щогодини проводиться понад мільйон запитів.

ціни