Інструмент для опитувань

Class Evaluator

Інструмент організації опитувань для оцінки навчальних курсів

See all Integrations

Made by:
Examinare AB

Pricing Structure:
Added fees apply.

Про інтеграцію

Class Evaluator значно полегшує регулярну оцінку навчальних курсів. Тепер вивчення успішності ваших занять та проведення інших видів досліджень серед навчальних груп буде простим і швидким у реалізації.

Імпорт учнів та учасників груп за лічені секунди (вручну або використовуючи списки в Excel, Google Docs, Open Office і т.д.) та встановлюйте опції відправки опитувань системою (одразу або через деякий час). Створюйте різні мовні версії своїх анкет і організовуйте індивідуальні дослідження серед своїх навчальних груп. Class Evaluator збере, проаналізує результати та відобразить їх в інформативних простих чи розширених графіках у реальному часі. Індекс задоволеності також буде розрахований автоматично для всіх ваших опитувань, полегшуючи і проясняючи сприйняття складних частин дослідження.

Рішення включає консультаційні послуги, в рамках яких наші експерти розроблять індивідуальне опитування для ваших навчальних курсів і порадять як реалізувати його найкращим чином. Також усі роботи з інтеграції та будь-які технічні завдання для вашої установи будуть реалізовані нашими фахівцями. Таким чином, все, що вам необхідно зробити – замовити обліковий запис, а команда Examinare зробить усе інше та налаштує для вас Class Evaluator таким чином, щоб оцінка ваших навчальних курсів проводилася програмою максимально ефективно.

Інструкції зі встановлення


Реалізація.


Для початку роботи з Class Evaluator вам знадобляться облікові дані вашої Клієнтської зони Examinare та облікові дані API з вашого акаунту в системі Examinare. Вони будуть використовуватися для входу в Class Evaluator та налаштування його роботи.


Команда Examinare надасть вам усю необхідну підтримку.


Щойно ви розпочнете налаштовування Class Evaluator, зв'яжіться зі службою підтримки Examinare за адресою: support@examinare.com та не забудьте надіслати свій CompanyID та адресу електронної пошти, підключену до облікового запису інструменту для опитувань Examinare.


Чекаємо з нетерпінням нашої спільної роботи з вами.


Відвідайте сайт Class Evaluator, щоб дізнатися більше.