Інструмент для опитувань

Delivery Evaluator

Delivery Evaluator – автоматичний контроль доставки

See all Integrations

Made by:
Examinare AB

Pricing Structure:
Added fees apply.

Про інтеграцію

Delivery Evaluator – одна з найпростіших у використанні платформ для автоматичного контролю доставки. Суть її роботи досить тривіальна: коли на вашому сайті здійснюється замовлення, паралельно інформація про нього надходить до системи Delivery Evaluator, а адреса електронної пошти, ім'я та ін. дані клієнта вносяться у поля інформації про респондента у вашому профілі інструменту для опитувань Examinare. Тоді Delivery Evaluator відправляє вашим клієнтам спеціально підготовлене опитування відповідно до ваших налаштувань та аналізує отримані результати.

На боці вашого сайту.


На вашому сайті з'явиться невеликий банер, який інформує клієнтів про те, що ви використовуєте сторонню систему Delivery Evaluator для проведення опитувань. Щойно такий банер буде показаний, це стане сигналом того, що інформація про респондента була додана до системи.

Після здійснення відправки товару.


Коли замовлення позначається як відправлене, у вашій системі адміністрування завантажується банер, що містить ключ і номер замовлення. Власне банер сигналізує про те, що відправка опитування за поточним замовленням вже поставлена в чергу. Delivery Evaluator розішле запрошення для участі в опитуванні всім клієнтам, що здійснили замовлення, згідно ваших налаштувань.

Ви можете налаштовувати як сам email, що надсилається, так і нагадування та їх зміст у системі Delivery Evaluator.

Усі результати включають CSAT (індекс задоволеності клієнтів).


Усі результати в системі Delivery Evaluator включають розрахунок CSAT. Це спрощує перевірку рівня задоволеності клієнтів для вас як власника магазину.

Ми здійснюємо всі необхідні роботи з налаштування системи за вас.


Вам не потрібно турбуватися про те, чи зможе працювати Delivery Evaluator з вашою системою/сайтом та яким чином буде здійснене підключення. Наші технічні фахівці проведуть усі необхідні роботи за вас і перевірять, чи все працює належним чином. Ми завжди надаємо необхідну та своєчасну підтримку нашим клієнтам на будь-якому етапі співпраці.

Інструкції зі встановлення

Щоб розпочати роботу з Delivery Evaluator, зв'яжіться з командою Examinare та замовте обліковий запис.