Інструмент для опитувань

Woocommerce

Розсилайте автоматичні опитування задоволеності клієнтів у Woocommerce.

See all Integrations

Made by:
Examinare AB

Pricing Structure:
Included in all accounts

Інструкції зі встановлення

Крок 1: Активуйте API у своєму обліковому записі Woocommerce.


Для роботи з автоматичними опитуваннями задоволеності клієнтів та отримання можливості сканувати і планувати відправку запрошень для участі в опитуваннях, системі Examinare необхідний доступ до ваших API-ключів і домену Woocommerce. Відкрийте свій обліковий запис на сайті Woocommerce та перейдіть до пункту "Налаштування -> API".


Активуйте API, а потім створіть новий API-ключ і секретний ключ. Переконайтеся, що скопіювали дані після відображення на екрані.


Введіть бажаний опис API та встановіть доступ API "Тільки для читання". Наша інтеграція лише зчитує і ніколи не записує даних у ваш обліковий запис Woocommerce.


Збережіть дані API при відображенні, оскільки вони виводяться лише один раз


Крок 2: Створіть опитування задоволеності клієнтів у своєму акаунті Examinare.


Крок 3: Активуйте своє опитування.


Натисніть на кнопку "Розіслати" в режимі редагування свого опитування та активуйте його як "Приватне опитування". Якщо ви вже активували своє опитування як "Відкрите онлайн-опитування", то спершу деактивуйте та активуйте його знову.


Крок 4: Відкрийте інтеграцію Woocommerce у своєму акаунті Examinare.


Заповніть необхідні поля та переконайтеся, що підключення Examinare було проведено.


Готово! Тепер ваш акаунт Examinare просканує систему на наявність здійснених замовлень із зазначеними активними адресами електронної пошти та розішле запрошення для участі в опитуванні. Якщо у вас виникне необхідність тестування роботи системи на тестовій платформі або з'являться будь-які запитання – зв'яжіться з нами за адресою support@examinare.com.