Наші голосування – не просто голосування, а справжня магія!

Ми назвали цю технологію Magic Polls™. Ознайомтеся з інформацією нижче і дізнайтеся, чому.

Magic Polls™ – це технологія, розроблена компанією Examinare, що дозволяє створювати голосування на веб-сайті чи за допомогою мобільного телефону (SMS) з широким спектром можливостей та великою гнучкістю налаштувань.

Голосування за допомогою SMS. Налаштування протягом декількох хвилин.

Технологія Magic Polls™ реалізується шляхом додавання питання для голосування в систему. Як тільки Ви натиснули кнопку активації – відповідь по SMS може бути отримана з будь-якого мобільного телефону в світі. Вам видається короткий код, який респонденти повинні ввести в SMS перед зазначенням свого варіанту відповіді. Отримані повідомлення Examinare миттєво реєструє в системі та відображає у Вашому голосуванні.

Налаштування Magic Polls™ займає не більше двох хвилин. Ваше перше голосування може бути створено одразу після активації Вашого облікового запису Examinare. Також, за запитом, ми можемо надати Вам локальний SMS-номер за найбільш привабливими у світі цінами.

Голосування на веб-сайті

Як тільки Ви додали питання в Magic Polls™, голосування може бути реалізоване. Необхідно лише скопіювати HTML-код та розмістити його на Вашому сайті.

При зміні питань чи варіантів відповіді немає ніякої необхідності розбиратися в HTML-коді. Magic Polls™ автоматично оновить вміст HTML-форм після внесення відповідних змін у Вашу систему Examinare.

Голосування в Twitter

Всі голосування Magic Polls™ автоматично підключені до Twitter. Ваші респонденти зможуть проголосувати за допомогою короткого повідомлення: “хештег + номер варіанту відповіді”. (Щоб голос було зараховано, особа повинна авторизувати Ваш обліковий запис в Twitter).

Голосування в Twitter – абсолютно безкоштовні як для Вас, так і для респондентів та можуть ефективно використовуватися аудиторією на уроках або конференціях.

Нам довіряють у всьому світі

Свіжі новини