СТВОРЕННЯ СПЛИВАЮЧОГО ВІКНА ДЛЯ ЗАПРОШЕННЯ В ОПИТУВАННЯ НА ВАШОМУ САЙТІ

Для запрошення відвідувачів на Ваш вебсайт, Ви можете використовувати нашу готову конструкцію. Вона функціонально відрізняється від звичайних спливаючих вікон, оскільки не блокується вірусами і блокаторами спливаючих вікон.

Почніть з публікації опитування в режимі “Відкрите”. Перейдіть до “Опитування”->”Редагувати” в опитуванні, в яке бажаєте додати спливаюче вікно і натисніть “Розіслати”. Тут Ви знайдете опцію “Спливаюче вікно JavaScript”.

Почніть з вибору колірної схеми. Після цього Вам необхідно ввести повідомлення, яке респондент побачить при запрошенні в опитування. В це вікно Ви можете також включити файли.

Коли Ви відчуєте, що Ваше вікно для запрошення готове до запуску, натисніть кнопку “Показати” для отримання коду, який необхідно ввести на сайт. Вікно для запрошення буде відображено тільки один раз для кожного відвідувача. Якщо Вам необхідна допомога в налаштуванні і оформленні вікна для запрошення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки.

Зверніть увагу: Вам може бути видано попередження при додаванні графічних файлів в редаговані поля. Це нормально і Ви можете ігнорувати це повідомлення. Якщо Вам знадобиться допомога, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки.