Створення / Додавання опитування

ЩОБ СТВОРИТИ ОПИТУВАННЯ, ВИКОНАЙТЕ НАСТУПНІ ДІЇ:

Відкрийте пункт “Опитування” в меню, виберіть “Створити нове опитування” в бічному меню. (Див. Розділ створення опитувань нижче)

Якщо Ви хочете додати нове питання в існуюче опитування, перейдіть до “Опитування”->”Редагувати” в опитуванні, яке бажаєте змінити.

Введіть назву свого опитування, (вона не відображатиметься Вашим респондентам), потім оберіть метод відповіді у відповідності з наступними інструкціями:

ПИТАННЯ З ДЕКІЛЬКОМА ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДІ (ДОСТУПНИЙ ВИБІР ОДНОГО ВАРІАНТА)

”Питання з декількома варіантами відповіді (доступний вибір одного варіанта)” дозволить Вашим респондентам обирати з декількох варіантів відповіді, з можливістю вибору одного вірного. Введіть варіанти відповідей в поле “Варіанти (1 на рядок)”.

Якщо Ви бажаєте, щоб респонденти мали можливість вводити текст, наприклад, при виборі опції “Інше” (“Свій варіант”), активуйте 1 варіант як довільний текст, вибравши дану опцію у полі з написом “Довільний текст”.

ПИТАННЯ З ДЕКІЛЬКОМА ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДІ (ДОСТУПНИЙ ВИБІР ДЕКІЛЬКОХ ВАРІАНТІВ ОДНОЧАСНО АБО ПРОПУСК ПИТАННЯ)

Якщо Ви хочете, щоб респонденти мали можливість обрати декілька варіантів відповіді на питання – виберіть даний метод відповіді. За замовчуванням, цей метод дозволяє респондентам пропустити питання.

Якщо Ви хочете поєднати варіанти відповіді з полем довільного тексту, відзначте поле для нього в нижній частині діалогового вікна.


Якщо Ви бажаєте деактивувати можливість пропуску респондентами питання даного типу, включіть цю опцію, обравши “Розширені налаштування” в меню редагування і активувавши опцію “Порожні відповіді не допускаються в обов’язкових питаннях.”

ПИТАННЯ З ДОВІЛЬНИМ ТЕКСТОМ (ВВОДИТЬСЯ ОДНА ВІДПОВІДЬ)

Цей метод відповіді дає Вашим респондентам можливість ввести довільний текст при відповіді на питання.

Зверніть увагу, що в цьому розділі відображається текстова інформація.

ШКАЛА ОСГУДА (ШКАЛА АНАЛОГІВ)

Шкала Осгуда як правило використовується в питаннях щодо оцінок і думок, щоб дізнатися думку респондента про бренд. Щоб використовувати цей тип питання, Вам необхідно мати, як мінімум, два рядки в полях – / + і можливість вибору оцінки в шкалі від 3 до 7.

Якщо Ви бажаєте створити опитування, щоб дізнатися думку відвідувачів про клієнтський сервіс тощо, використовуйте метод відповіді “Градієнтна шкала”. Пам’ятайте, що шкалу Осгуда доцільно використовувати при опитуванні людей, які знайомі з цим типом питань.

ГРАДІЄНТНА ШКАЛА

Градієнтна шкала дозволяє задавати питання на кшталт “Що Ви думаєте про наш …” і комбінувати їх зі шкалою градієнтів, в якій респондент може оцінити різні підрозділи Вашої компанії. Ви також можете задавати й інші питання, використовуючи даний метод.

Спочатку виберіть необхідну кількість в пункті “Шкала між аналогами”, потім введіть, як мінімум, 2 варіанти в поле “Варіанти (1 на рядок)”.

ІНСТРУКЦІЇ

Інструкції – не є власне питаннями. Цей метод відповіді виводить блок тексту, за допомогою якого Ви можете проінформувати своїх респондентів. Інструкції – надзвичайно корисні при описі ускладненої області опитування перед тим, як респондент продовжить відповідати на запитання.

ПИТАННЯ З ДОВІЛЬНИМ ТЕКСТОМ (ФОРМА НА КІЛЬКА ВАРІАНТІВ ВІДПОВІДІ)

Цей метод відповіді дозволяє створити набір текстових полів, кожне з яких Ви можете зробити обов’язковим або необов’язковим для відповіді.