Переклад опитування іншою мовою.

Інструмент для опитувань Examinare надає вам можливість створювати різні мовні версії одного й того самого опитування. Щоб розпочати роботу над перекладом вашого опитування, натисніть на кнопку "Переклад" в меню зліва.

У вас є два шляхи вирішення цього завдання. Уважно виберіть той, що є найбільш зручним для вас.

Створення мовних версій в рамках одного опитування.

Оберіть цю опцію, якщо ви бажаєте надати своїм респондентам можливість вибору мовної версії опитування для участі. У їх розпорядженні буде селектор з доступними мовними версіями опитування.

Для створення мовної версії оберіть мову, якою бажаєте перекласти своє опитування:

Введіть переклад питань та варіантів відповідей у відповідні поля. В нижній частині кожного питання розташована кнопка "Зберегти".

Натискайте на неї після перекладу кожного окремого питання та варіантів відповідей на нього.

Після натискання на кнопку "Зберегти", що знаходиться під кожним питанням, його фрейм забарвлюється в зелений колір. Це означає, що переклад цього питання обраною мовою збережено в системі Examinare.

Якщо ви бажаєте видалити поточну мовну версію, натисніть на кнопку "Видалити" в правому верхньому кутку сторінки. Майте на увазі, що ця дія не може бути скасована!

Внесіть необхідні переклади та збережіть їх для кожного окремого питання свого опитування, щоб створити його повноцінну мовну версію.

Зверніть увагу, якщо ви вносите будь-які зміни в оригінальному тексті питання вашого опитування, вам необхідно також змінити і його мовну версію; в іншому випадку, мовна версія вашого опитування може працювати некоректно.

Створення окремого файлу опитування обраною мовою

Якщо ви не бажаєте додавати перемикач мов до свого опитування і замість цього хочете створити його окрему мовну версію, скористайтеся Консоллю для перекладу.

Оберіть мову, на яку буде здійснюватися переклад та заповніть відповідні поля для перекладу. У нижній частині сторінки знаходиться кнопка "Зберегти у файл перекладу". При її натисканні створюється файл ".examinare", який потім можна імпортувати у розділ Опитування системи Examinare та редагувати у звичайному режимі.

Якщо вам необхідно перекласти попередньо збережений файл “.examinare” іншою мовою, скористайтеся розділом імпорту Консолі для перекладу за посиланням: https://manual.examinare.com/tools/translate/ . Після завантаження необхідного файлу “.examinare” ви зможете перекладати та працювати з опитуванням так само, як було описано вище.