Інструмент для опитувань
 

Нова 11-а версія Examinare – Ocean PicnicМи раді повідомити Вам, що наша нова 11-а версія під кодовим ім'ям "Ocean Picnic" була реалізована в системі Examinare. Ocean Picnic включає новий функціонал і велику кількість удосконалень. Ось деякі з основних елементів нової системи.

Тепер Ви можете використовувати опитування Examinare як форми.

forms

З самого початку роботи Examinare нашою метою було надання найкращого рішення для онлайн-опитувань та досліджень. Наступним кроком вперед є реалізація простого способу перетворення стандартних онлайн-опитувань у форми, особливістю яких є відображення всього списку питань на одній сторінці. Це надасть Вам можливість використовувати форми Examinare при запрошеннях та реєстрації.

Нова онлайн-інструкція користувача з відео-уроками.

manual

Ми оновили нашу інструкцію користувача і реалізували її в системі Examinare. Одним натисканням миші Ви можете отримати доступ до онлайн-інструкції з покроковими підказками та відео-уроками до кожного пункту. Це полегшить Вашу роботу і вкаже всі необхідні дії для виконання базових цілей.

База шаблонів Examinare.

templates

Ми раді надати нашим клієнтам готову базу шаблонів з найбільш поширеними опитуваннями. Всі шаблони протестовані, перекладені на велику кількість мов і доступні одним натисканням миші.

Абсолютно нова Консоль для перекладу.

При розповсюдженні мультимовних опитувань виникає необхідність їх перекладу на кілька мов і завантаження в систему Examinare. Ми реалізували можливість простого перекладу опитувань, експорту та імпорту файлів Examinare і подальшого завантаження їх в консоль для перекладу з метою автоматичного / ручного перекладу без зміни налаштувань самого опитування.

Тепер можуть бути використані Ваші власні CSS-стилі.

Інструмент для опитувань і досліджень Examinare тепер має можливість зміни стилів за допомогою користувальницького CSS-коду. На вкладці "Дизайн" Ви можете додати будь-які CSS-стилі в опитування і зробити його зовнішній вигляд таким, яким Ви хочете його бачити.

Ми, звичайно ж, продовжимо подальше вдосконалення нашого інструменту для опитувань і досліджень і будь-які пропозиції / побажання щодо покращення його роботи вітаються і можуть бути відправлені на адресу електронної пошти support@examinare.com.

Sign-up to our Newsletter!

Інструмент для опитувань

Інструмент для опитувань Examinare робить процес створення, поширення і аналізу опитувань простим та доступним.

ціни