Інструмент для опитувань
 

Нова 11-а версія Examinare – Ocean PicnicМи раді повідомити Вам, що наша нова 11-а версія під кодовим ім'ям "Ocean Picnic" була реалізована в системі Examinare. Ocean Picnic включає новий функціонал і велику кількість удосконалень. Ось деякі з основних елементів нової системи.

Тепер Ви можете використовувати опитування Examinare як форми.

forms

З самого початку роботи Examinare нашою метою було надання найкращого рішення для онлайн-опитувань та досліджень. Наступним кроком вперед є реалізація простого способу перетворення стандартних онлайн-опитувань у форми, особливістю яких є відображення всього списку питань на одній сторінці. Це надасть Вам можливість використовувати форми Examinare при запрошеннях та реєстрації.

Нова онлайн-інструкція користувача з відео-уроками.

manual

Ми оновили нашу інструкцію користувача і реалізували її в системі Examinare. Одним натисканням миші Ви можете отримати доступ до онлайн-інструкції з покроковими підказками та відео-уроками до кожного пункту. Це полегшить Вашу роботу і вкаже всі необхідні дії для виконання базових цілей.

База шаблонів Examinare.

templates

Ми раді надати нашим клієнтам готову базу шаблонів з найбільш поширеними опитуваннями. Всі шаблони протестовані, перекладені на велику кількість мов і доступні одним натисканням миші.

Абсолютно нова Консоль для перекладу.

При розповсюдженні мультимовних опитувань виникає необхідність їх перекладу на кілька мов і завантаження в систему Examinare. Ми реалізували можливість простого перекладу опитувань, експорту та імпорту файлів Examinare і подальшого завантаження їх в консоль для перекладу з метою автоматичного / ручного перекладу без зміни налаштувань самого опитування.

Тепер можуть бути використані Ваші власні CSS-стилі.

Інструмент для опитувань і досліджень Examinare тепер має можливість зміни стилів за допомогою користувальницького CSS-коду. На вкладці "Дизайн" Ви можете додати будь-які CSS-стилі в опитування і зробити його зовнішній вигляд таким, яким Ви хочете його бачити.

Ми, звичайно ж, продовжимо подальше вдосконалення нашого інструменту для опитувань і досліджень і будь-які пропозиції / побажання щодо покращення його роботи вітаються і можуть бути відправлені на адресу електронної пошти support@examinare.com.

Sign-up to our Newsletter!

Інструмент для опитувань

Інструмент для опитувань Examinare робить процес створення, поширення і аналізу опитувань простим та доступним.

ціни


Пакетні пропозиції, що можуть бути замовлені просто зараз

product
Business Management Questionnaire

50 EURO 
The goal of Business Management Questionnaire is to depict general information related to different processes, resources, management, employees inside a particular company. It is also able to analyse and forecast company’s growth and development in the closest future.

product
Customer Satisfaction Survey

50 EURO 
With help of Customer Satisfaction Survey, you can easily measure the satisfaction level of your clients with your company, products or services. You will be able to identify those areas of your business, which have the potential for improving and further development.

product
Hotel Feedback Survey

50 EURO 
Hotel Feedback Survey delivers fresh guest experience and gives important insights on most aspects of the hotel’s performance. It helps to evaluate the whole stay of guests, so that management can effectively control the work of any unit separately and fix any occurring issues in the timely ma ...

product
Website Assessment Survey

50 EURO 
Website Assessment Survey will help you to find any problems or gaps in functionality of your website and with regular use of it, you will be able to exceed the expectations of the visitors or your potential clients.