Інструмент для опитувань

Активна пропозиція: надсилайте опитування клієнтів автоматично через свою систему електронної комерції. Безкоштовне підключення послуги.Доповнивши свою систему електронної комерції функціоналом автоматичних опитувань покупців, Ви зможете завжди бути в курсі думок своїх клієнтів. Ми, в Examinare, максимально спростили цю процедуру. Тепер ми безкоштовно допомагаємо Вам підключити опитування задоволеності клієнтів до Вашої системи електронної комерції. Після процедури інтеграції Ваша система зможе автоматично розсилати опитування клієнтів, а також відправляти автоматичні нагадування, якщо відповіді не будуть отримані протягом 3-7 днів.

Як дізнатися, чи підтримується система електронної комерції, що використовується мною?

Компанія Examinare вже реалізувала підтримку великої кількості систем електронної комерції. Якщо для використовуваної Вами ще не створено рішення, ми зробимо це в найкоротші терміни. Найкращим у співпраці з Examinare є те, що реалізацію та підключення послуги до Вашої системи електронної комерції буде здійснено абсолютно безкоштовно.

Навіщо мені розсилати опитування клієнтів при наявності системи електронної комерції?

Вам, як власнику сайту електронної комерції чи інтернет-магазину, мабуть, відомо, що досить часто мають місце випадки, коли клієнт робить покупку у Вас лише одного разу, і більше не повертається. Досить імовірно, що багато з них стають постійними покупцями у Ваших конкурентів, і Ви ніколи не дізнаєтеся чому, якщо не запитайте їх про це. Приймаючи нашу пропозицію, Ви зможете отримувати цінну інформацію від своїх клієнтів автоматично, без необхідності відволікатися на щось, окрім роботи над виконанням своїх замовлень. Кожне заповнене опитування покаже чітку картину того, що необхідно виправити, вдосконалити або ж, навпаки, залишити незмінним.

Для відстеження прогресу роботи та ефективності проведених змін, Вам потрібно буде періодично переглядати звіти, автоматично сформовані Examinare згідно отриманих результатів опитувань.

Надішліть нам email на електронну адресу info@examinare.com із заголовком “Опитування клієнтів інтернет-магазину” чи зателефонуйте нам за телефоном в Україні: +38 066 898 72 72 або Росії: +7 499 505 15 85 для отримання додаткової інформації щодо нашої пропозиції. Ми Вас не розчаруємо.

Що включає в себе Ваша пропозиція?

Examinare підключить автоматичні опитування клієнтів до Вашої системи електронної комерції. Для замовлення облікового запису Examinare Unlimited і для тестування роботи послуги, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажів. Ви можете зробити це за телефоном в Україні: +38 066 898 72 72, Росії: +7 499 505 15 85 чи електронною поштою, надіславши листа на адресу info@examinare.com з поміткою “Опитування клієнтів інтернет-магазину”.

Sign-up to our Newsletter!

Інструмент для опитувань

Інструмент для опитувань Examinare робить процес створення, поширення і аналізу опитувань простим та доступним.

ціни