До нашого інструменту для опитувань додана нова мова – корейська.

2018-07-14

Довгострокова мета наших інструментів для опитувань надати можливість усім користувачам уникати зайвих труднощів та відчувати себе більш впевнено при використанні їх своєю рідною мовою. Ми завжди інтенсивно працюємо над додаванням більшої кількості мов у наші інструменти і зараз прийшов час корейської.

Корейська це східноазіатська мова, якою розмовляють близько 80 мільйонів чоловік. Вона входить до корейської мовної сім'ю і є офіційною мовою Північної Кореї і Південної Кореї, відрізняючись стандартизованими формами, затвердженими на кожній території.

Нами використовується мовна локалізація для Південної Кореї.

Корейська мова буде доступна в усіх наших продуктах.

Корейська версія нашого інструменту для опитувань доступна вже зараз, але ми прагнемо, щоб усі наші продукти були також перекладені корейською. Підтримка клієнтів здійснюється по телефону, електронній пошті і в онлайн-чаті. Всі сторінки інструкції користувача повністю локалізовані і допоможуть вам при використанні Examinare корейською мовою.

Це стаття про інструмент для опитувань Examinare.
Наш сервіс для самостійного створення ефективних опитувань для мобільних пристроїв, комп'ютерів, кіосків.

Дізнатися більше

Зв'язатися з Examinare

+38 066 898 72 72


Ціновий запит

Ціновий запит

Дізнайтеся, чим Examinare може допомогти вам! Один з експертів Examinare сконтактує з вами для обговорення ваших потреб і підбору найкращого рішення Examinare.

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія *

Ім'я *

Номер телефону (напр: +46700000000) *

E-mail *

Опишіть послугу, яку ви хотіли б отримати.
(Після відправлення запиту вам прийде підтвердження про його отримання на електронну пошту. Якщо ви бажаєте прикріпити до запиту будь-які файли, то можете зробити це в листі.)

Запланований бюджет
(приблизна сума та валюта) *

Анти-спам перевірка

2+5= *

Newsletters from Examinare