Як працювати з SPSS при аналізі результатів опитувань.

2018-10-17

При аналізі результатів опитувань в акаунті інструменту Examinare, ви повинні знати, як отримати структуровані дані та імпортувати в ефективний статистичний інструмент, такий, як SPSS або ж ПЗ із відкритим вихідним кодом – PSPP. У цій статті ми дамо вам деякі рекомендації. Для проведення максимально продуктивної статистичної роботи, ми радимо детально ознайомитися з синтаксисом SPSS чи PSPP – інформація доступна на офіційних сайтах.

Почнемо з роботи над створенням опитування, перш ніж заглибитися в його аналіз.

Створюючи опитування в інструменті Examinare чи його студентській версії, складайте питання таким чином, щоб використовувати якомога менше тих, що передбачають введення довільного тексту. Це полегшить їх експорт у SPSS або PSPP. Якщо вам, все ж, необхідно, щоб респонденти мали можливість відповісти на питання своїми словами – найкращим варіантом буде комбінування їх із питаннями, що містять варіанти відповіді.

Як експортувати та завантажити файл у форматі SPSS з інструменту для опитувань Examinare.

Всі опитування, створені в Examinare мають файл у форматі SPSS із результатами, що оновлюються у режимі реального часу. Якщо ви застосуєте будь-який фільтр, вищезгаданий файл буде перезаписаний і ви зможете одразу його завантажити. Файли для завантаження мають розширення ".sps".

Для завантаження файлу перейдіть на вкладку "Результати і графіки" та натисніть на кнопку "Звіти". Із списку ви зможете завантажити документ у форматі SPSS. Якщо вам потрібен файл із результатами застосування одного чи декількох фільтрів, його можна завантажити таким самим чином, попередньо обравши необхідні параметри.

Найкращий спосіб імпорту результатів із азіатськими чи арабськими шрифтами.

При імпорті даних, що містять азіатські чи арабські символи, з Examinare в SPSS, у деяких версіях SPSS може виникнути проблема з їх завантаженням. Щоб її вирішити, скачайте SPSS-файл із результатами в Examinare та завантажте його у PSPP – ПЗ, що підтримує більшість вищезазначених шрифтів. У PSPP ви зможете зберегти документ у форматі SPSS із розширенням ".sav", і потім відкрити його в наявній версії SPSS. Зазвичай цей спосіб вирішує більшість проблем зі шрифтами. У найгіршому випадку вам буде потрібно перенабрати запитання англійською мовою і тоді зберегти файл перед його відкриванням у SPSS.

Як розпочати роботу зі студентською версією інструменту для опитувань Examinare.

Якщо ви студент або викладач і можете підтвердити це, відправивши нам свою дійсну ID-карту – студентська версія інструменту Examinare доступна вам для замовлення на нашому сайті. Якщо ви вчитеся чи працюєте у школі/університеті, що має активну підписку Faculty Edition інструменту для опитувань Examinare – безкоштовний обліковий запис ви можете отримати, звернувшися до адміністрації свого факультету. Якщо ви працюєте в адміністрації навчального закладу та хотіли б отримати більше інформації про Faculty Edition чи активувати її – зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Це стаття про інструмент для опитувань Examinare.
Наш сервіс для самостійного створення ефективних опитувань для мобільних пристроїв, комп'ютерів, кіосків.

Дізнатися більше

Зв'язатися з Examinare

+38 066 898 72 72


Ціновий запит

Ціновий запит

Дізнайтеся, чим Examinare може допомогти вам! Один з експертів Examinare сконтактує з вами для обговорення ваших потреб і підбору найкращого рішення Examinare.

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія *

Ім'я *

Номер телефону (напр: +46700000000) *

E-mail *

Опишіть послугу, яку ви хотіли б отримати.
(Після відправлення запиту вам прийде підтвердження про його отримання на електронну пошту. Якщо ви бажаєте прикріпити до запиту будь-які файли, то можете зробити це в листі.)

Запланований бюджет
(приблизна сума та валюта) *

Анти-спам перевірка

2+5= *

Newsletters from Examinare