Як заощадити гроші з розумом при створенні дослідницького проекту чи опитування студентів.

2018-10-21

При створенні будь-якого проекту в рамках навчальної програми в університеті завжди виникає бажання зробити це з мінімальним вкладенням коштів. У такому випадку завжди є два шляхи: перший – зручний, простий і доступний, другий – виснажливий, проблематичний, але безкоштовний. Чому так? Багато безкоштовних інструментів мають обмеження, в результаті лімітуючи аналіз чи збір інформації. Тому нижче ми дамо кілька порад, що допоможуть вам уникнути розчарувань чи таких помилок, в що перспективі з'їдають весь вільний час та змушують витрачати зайві кошти і зусилля на дослідницький проект.

Ретельно плануйте та завжди тестуйте своє опитування.

Це може здатися очевидним, але багато студентів, що створюють опитування, забувають дати перевірити їх, наприклад, викладачам або іншим студентам перед відправленням респондентам/фокус-групі.

Порада: якщо ви використовуєте інструмент для опитувань Examinare, переконайтеся, що видалили голоси після тестування. Так ви гарантуєте, що відповіді респондентів НЕ будуть спотворені пробними даними.

 

Якщо ви додасте логотип і налаштуєте кольорову гаму форми опитування, то отримаєте на 10-25% голосів більше.

Фактичні дані показують, що відправлення опитувань без логотипу та колірного оформлення значно зменшує кількість отриманих голосів у порівнянні з індивідуально налаштованою формою.

Порада: якщо ви також налаштуєте і сторінку з подякою, вона залишить у респондентів приємні враження після закінчення відповідей на запитання.

 

Мінімізуйте кількість питань і надмірно не ускладнюйте їх.

Існують різні прийоми для зменшення тривалості опитування. Але в намаганнях спростити своє дослідження, багато людей роблять поширену помилку, використовуючи невиправдано велику кількість матричних питань. Надлишкові матричні питання (або як ми їх називаємо, "Градієнтна шкала") можуть в один момент просто втомити ваших респондентів, що призведе до одного з 2 варіантів:

  • Вони кинуть відповідати на питання, таким чином залишаючи велику кількість неповних даних.
  • Вони будуть відповідати на багато питань, уважно не читаючи їх, що негативно позначиться на достовірності відповідей та вплине на доцільність їхнього обліку.

 

Використовуйте інструмент для опитувань Examinare замість безкоштовних рішень та отримайте доступ до всього функціоналу відразу, без будь-яких прихованих платежів.

Більшість безкоштовних інструментів не дозволять вам завершити проект належним чином, шляхом обмеження кількість питань, відповідей чи приховуючи ключові функції. Використовуючи студентську версію Examinare, ви відразу отримуєте необмежений доступ до всього необхідного інструментарію.

Ознайомтеся з нашими актуальними пропозиціями на сторінці "Ціни" (перехід через головне меню сайту). Якщо вам пощастило і ваша школа/університет вже замовили "Faculty Edition", то ви можете отримати власний обліковий запис безпосередньо в адміністратора за мінімальну вартість чи безкоштовно. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації свого університету.

Це стаття про інструмент для опитувань Examinare.
Наш сервіс для самостійного створення ефективних опитувань для мобільних пристроїв, комп'ютерів, кіосків.

Дізнатися більше

Зв'язатися з Examinare

+38 066 898 72 72


Ціновий запит

Ціновий запит

Дізнайтеся, чим Examinare може допомогти вам! Один з експертів Examinare сконтактує з вами для обговорення ваших потреб і підбору найкращого рішення Examinare.

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія *

Ім'я *

Номер телефону (напр: +46700000000) *

E-mail *

Опишіть послугу, яку ви хотіли б отримати.
(Після відправлення запиту вам прийде підтвердження про його отримання на електронну пошту. Якщо ви бажаєте прикріпити до запиту будь-які файли, то можете зробити це в листі.)

Запланований бюджет
(приблизна сума та валюта) *

Анти-спам перевірка

9+8= *

Newsletters from Examinare