Понад 18 мільйонів відповідей на опитування.

2018-11-14

Сьогодні ми святкуємо велику віху в історії Examinare. Ми зібрали більше 18 мільйонів відповідей на опитування з початку роботи нашого інструменту в 2006 році.

Суттєва відмінність нашого лічильника опитувань від інших провайдерів послуг в тому, що ми враховуємо лише фактичні відповіді, а не відправлені опитування. Кожен раз, коли наша система зберігає голос респондента, кількість відповідей, що відображаються, збільшується на 1. В серпні 2006 року лічильник був запущений і сьогодні ми зібрали вже понад 18 мільйонів відповідей на опитування.

Як все починалося.

Все почалося з бажання одного з наших клієнтів створити опитування для реалізації в інтернеті і на вулицях міста. Так нами була створена індивідуальна платформа для збору даних. Після того, як проект був закінчений, у нас з'явилося більше клієнтів, зацікавлених у подібному сервісі. Те, що колись було поодиноким проектом, сьогодні стало нашим джерелом існування.

Запрошуємо вас скористатися сьогодні нашим інструментом для опитувань, замовивши обліковий запис прямо на нашому сайті, і отримати безкоштовно 7 днів для тестування можливостей системи Examinare.

Це стаття про інструмент для опитувань Examinare.
Наш сервіс для самостійного створення ефективних опитувань для мобільних пристроїв, комп'ютерів, кіосків.

Дізнатися більше

Зв'язатися з Examinare

+38 066 898 72 72


Ціновий запит

Ціновий запит

Дізнайтеся, чим Examinare може допомогти вам! Один з експертів Examinare сконтактує з вами для обговорення ваших потреб і підбору найкращого рішення Examinare.

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія *

Ім'я *

Номер телефону (напр: +46700000000) *

E-mail *

Опишіть послугу, яку ви хотіли б отримати.
(Після відправлення запиту вам прийде підтвердження про його отримання на електронну пошту. Якщо ви бажаєте прикріпити до запиту будь-які файли, то можете зробити це в листі.)

Запланований бюджет
(приблизна сума та валюта) *

Анти-спам перевірка

6+9= *

Newsletters from Examinare