Тримісячний доступ до інструменту для опитувань, аккаунт для студентів за 15 євро із діючою службою підтримки.

2019-03-19

Студенти та учні будь-якого навчального закладу, як школи, так і університету, одного разу стикаються з необхідністю проведення досліджень, що є невід'ємною частиною навчального процесу. Наша компанія Examinare прагне робити все можливе для підтримки молодих людей, які своїми знаннями та вміннями вже завтра змінять світ. Наше тверде переконання і позиція полягають у тому, що студенти, дійсно захоплені освітою та освоєнням нових навичок, які прагнуть досягати високих результатів, заслуговують користуватися найкращими і найнадійнішими інструментами, що не обмежуватимуть їхні потреби, у разі необхідності надаючи кваліфіковану допомогу.

Інструмент для опитувань із повноцінним функціоналом для всього спектру студентських проєктів.

Наша спеціальна пропозиція для студентів, якою є Examinare Student Edition – версія інструменту для опитувань з необмеженим функціоналом за символічну ціну (що покриває витрати на підтримання належної якості рішення, амортизацію обладнання та завжди доступну службу підтримки). Студенти отримують справжній, професійний інструмент, який може успішно використовуватися для:

- проведення будь-яких видів опитувань та голосувань;

- створення анкет і досліджень із використанням найрізноманітніших типів питань (з декількома варіантами відповіді, градієнтною шкалою, введенням довільного тексту, шкалою Осгуда і т.д.), завантаженням медіа-файлів, інструкцій, умовним розгалуженням, шаблонами та баг. ін.;

- поширення опитувань різними каналами зв'язку (електронною поштою, соціальними медіа, на сайті, за допомогою SMS і т.п.;

- задіяння всієї потужності автоматичного аналітичного механізму з фільтрацією результатів, виключенням голосів, перехресним табулюванням, переглядом індивідуальних відповідей і т.д., а також експортом згенерованих даних у найбільш популярні формати файлів (Excel, Word, PDF, SPSS);

- зміни будь-якого елементу дизайну опитування відповідно до власних потреб.

Ці та безліч інших поглиблених функцій, широко використовуваних багатьма компаніями, що працюють із великими базами клієнтів, доступні в Examinare Student Edition за замовчуванням. Ми хочемо, щоб студенти мали можливість у рамках навчального процесу попрацювати з тим функціоналом, який експерти використовують щодня у своїй професійній діяльності. Однак, це ще далеко не все.

Кваліфікована підтримка наших експертів з опитувань – невід'ємна частина Examinare Student Edition.

Всі ми були колись студентами, молодими та недосвідченими. Всі ми пам'ятаємо, як складно було часом зрозуміти роботу нового програмного забезпечення, знайти необхідні функції та те демотивуюче почуття розчарування, коли ти докладаєш максимум зусиль і робиш все можливе для реалізації поставленого завдання, але отримуєш невірні результати чи, ще гірше, нічого не працює належним чином. Викладачі не завжди доступні, а коли все ж з'являється можливість поставити їм питання, далеко не кожен готовий показати, що не зміг чогось зрозуміти.

Саме тому всебічна та оперативна підтримка є важливою частиною будь-якого студентського акаунта. Не можете знайти потрібну функцію? Не розумієте, як працює певний тип питання? Безуспішно намагаєтеся змінити вже опубліковане опитування? Спочатку багато що здається простим і зрозумілим, але насправді, коли студенти глибше занурюються у роботу системи, виникає все більше питань. Таким чином, коли ви дійсно стикаєтеся з труднощами, складно переоцінити кваліфіковану та своєчасну підтримку. Можете нам повірити: це одна з найбільш затребуваних послуг у світі опитувань.

Особистий студентський аккаунт вже чекає на вас.

Чи потрібні вам ще аргументи? Скористайтеся цією чудовою можливістю та замовте 3-місячний студентський акаунт із професійною підтримкою за унікальною ціною! Для отримання додаткової інформації про наявні типи акаунтів і функціонал, включений у кожен з них, відвідайте нашу сторінку з цінами.

Це стаття про інструмент для опитувань Examinare.
Наш сервіс для самостійного створення ефективних опитувань для мобільних пристроїв, комп'ютерів, кіосків.

Дізнатися більше

Зв'язатися з Examinare

+38 066 898 72 72


Ціновий запит

Ціновий запит

Дізнайтеся, чим Examinare може допомогти вам! Один з експертів Examinare сконтактує з вами для обговорення ваших потреб і підбору найкращого рішення Examinare.

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія *

Ім'я *

Номер телефону (напр: +46700000000) *

E-mail *

Опишіть послугу, яку ви хотіли б отримати.
(Після відправлення запиту вам прийде підтвердження про його отримання на електронну пошту. Якщо ви бажаєте прикріпити до запиту будь-які файли, то можете зробити це в листі.)

Запланований бюджет
(приблизна сума та валюта) *

Анти-спам перевірка

1+2= *

Newsletters from Examinare