Інструмент для опитувань
 
ОХОПЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ АУДИТОРІЇ З ТЕЛЕФОННИМИ ОПИТУВАННЯМИ ВІД EXAMINARE.

Examinare – це не лише потужний інструмент для опитувань і досліджень в інтернеті. Також ми надаємо розширення телефонної лінії для проведення автоматичних опитувань, яке Ви можете додати в свій обліковий запис Examinare.
З послугою телефонних опитувань дзвінки зможуть бути здійснені в будь-яку точку світу за дивовижними цінами. Немає жодних обмежень щодо кількості респондентів даного виду досліджень, крім рамок Вашого облікового запису Examinare.

Спробуйте і переконайтеся!

Випробуйте наше демо-опитування. Зателефонуйте +46 18 800 80 20

 

Наше рішення може бути реалізоване в умовах будь-якої компанії.

Якщо Ви володієте телефонним комутатором, ми підкажемо, як налаштувати його; якщо ні – жодних проблем – ми допоможемо Вам реалізувати автоматичні опитування у будь-якому разі. Все, що Вам необхідно зробити – це зв’язатися з нами, розповісти, якими телефонними рішеннями Ви володієте, і ми зробимо все можливе, щоб послуга стала доступна Вам в найкоротші терміни.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Ми можемо обробляти необмежену кількість дзвінків одночасно.

З послугою хмарної телефонії від Examinare всі Ваші дзвінки будуть оброблені, і Ви можете бути впевнені, що телефонні лінії завжди будуть доступні. У нашій практиці траплялася обробка близько 5,000 дзвінків/хвилину і це число все ще далеке від нашого ліміту.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Будь-яка мова може бути реалізована.

Наша система може використовувати будь-яку мову в процесі роботи. Оскільки в телефонних опитуваннях задіюються звукові файли, що записані або завантажені Вами – межею є лише Ваша уява.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Звіти по телефонних опитуваннях від Examinare формуються у розділі “Результати і графіки” системи Examinare.

Результати по всіх дзвінкам наших телефонних опитувань реєструються в рамках Вашого дослідження в системі Examinare. Таким чином, ми гарантуємо, що Вам не доведеться використовувати декілька систем для реалізації своїх цілей. Все, що Вам потрібно – це Examinare.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Демонстрація телефонного опитування.

Щоб дізнатися, як працюють телефонні опитування в реальних умовах, зателефонуйте нам за номером:

+46 18 800 80 20

Наша демонстраційна версія відповість на Ваш дзвінок і задасть Вам кілька запитань.

 

З чого розпочати?

Якщо у Вас уже є обліковий запис Examinare, Вам необхідно додати розширення телефонної лінії. Ви зможете зробити це, зв’язавшись з нами.

Якщо у Вас немає облікового запису Examinare – замовте його на нашій сторінці з цінами; зв’яжіться з нами електронною поштою, за телефоном, в чаті на сайті і ми допоможемо Вам почати роботу з телефонними опитуваннями.