Інструмент для опитувань
 

Створюйте опитування та анкети правильно з інструментом для опитувань Examinare.

В інструменті для опитувань Examinare Ви знайдете всі типи питань, що необхідні для створення професійних досліджень. Нашим користувачам не доведеться витрачати час на вивчення непотрібної технічної інформації, а респонденти, в свою чергу, завжди будуть знати, як відповісти на поставлені Вами питання.

Приклад опитування:
Версія для ПК (Smartphone/Tablet/Desktop)

Версія для мобільних телефонів (Wap/2G/3G)
 

Модулі та засоби інтеграції Examinare

НАЯВНІ ТИПИ ПИТАНЬ:

Питання з декількома варіантами відповіді (можливий вибір одного варіанта)

Тип питань, що найчастіше використовується в опитуваннях та анкетах. Також може бути об’єднаний з полем зворотного зв’язку для отримання більш докладної інформації.

Приклади використання:

– Вкажіть свою стать
– Вкажіть свій вік
– Питання, що потребують відповіді “Так” або “Ні”
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Питання з декількома варіантами відповіді (можливий вибір декількох варіантів або пропуск питання)

Використовується в опитуваннях, коли Ви бажаєте, щоб респондент мав можливість вказати декілька варіантів відповіді. Система Examinare реєструє результат і у випадку, якщо користувач не вказав жодного варіанту. За необхідності, Ви зможете зробити окреме питання обов’язковим для відповіді.

Приклади використання:

– Питання про сервіс
– Питання про досвід використання певного продукту
– Збір варіантів
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Питання з довільним текстом (вводиться одна відповідь з необмеженою кількістю символів)

Використовується, якщо необхідно, щоб респондент відповідаючи на питання, не обирав варіанти відповіді, а ввів довільний текст у відповідне поле. Розширеною версією цього типу питань є “Питання з довільним текстом (можливість додавання декількох полів для введення необмеженої кількості символів)”.

Приклади використання:

– Вкажіть своє ім’я…
– Висловіть свою думку відносно…
– Що Вам не сподобалось у…
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Шкала Осгуда (шкала аналогів)

Шкала Осгуда часто використовується в анкетах, що стосуються брендингу та вражень від використання. Її ціллю є протиставлення різних відчуттів один одному. Кроки шкали можуть варіюватися від 2 до 7.

Приклади використання:

– Теплий Vs. Холодний
– Яскравий Vs. Нудний
– Розумний Vs. Дурний
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Градієнтна шкала

Використовується в питаннях багатьох анкет щодо сервісу, коли респонденту необхідно оцінити рівень обслуговування різних підрозділів, таких як підтримка клієнтів або біллінг. Градієнтна шкала найчастіше зменшує кількість питань анкети, але, в той самий час, може ускладнити її для непідготовлених респондентів та знизити кількість відповідей.

Приклади використання:

– Як Ви оціните роботу підрозділів нашої компанії: роботи з клієнтами, біллінгу, технічної підтримки, продажів
– Згідно з нижченаведеними критеріями, як би Ви оцінили наші: ціни, підтримку, швидкість роботи, дружелюбність персоналу
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Інструкції

Інструкції за своїм змістом не є питаннями, але використовуються в опитуваннях для більш детального роз’яснення необхідних кроків і можуть бути застосовані в будь-якій частині Вашого дослідження.

Використовуються для пояснення:

– Необхідних кроків
– Як працювати зі шкалою Осгуда або градієнтною шкалою
– Можуть містити загальну інформацію
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

Питання з довільним текстом (можливість додавання декількох полів для введення необмеженої кількості символів)

Питання з довільним текстом (можливість додавання декількох полів для введення необмеженої кількості символів) – це розширена версія стандартного питання з довільним текстом. Всі поля можуть бути позначені як обов’язкові для заповнення чи опціональні і допоможуть отримати більшу кількість інформації від респондентів.

Приклади використання:

– Введіть свої дані: ім’я, адреса, поштовий індекс, країна.
– Введіть серійний номер та найменування придбаного у нас продукту для розгляду запиту в службу підтримки.
– Перевірте та виправте наступні дані
та багато інших.

Спробуйте і переконайтеся!

РЕСПОНДЕНТИ

Зв’язатися зі своєю аудиторією Ви можете за допомогою всіх можливих каналів комунікації: електронних пристроїв, вебсайтів або звичайної телефонної лінії. Залежно від особливостей аудиторії і цілей Вашого бізнесу, опитування можуть бути публічними або приватними.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Публічні опитування та анкети.

Використовуючи функціонал публічних опитувань, Ви можете поширювати їх за допомогою посилання на Ваш вебсайт або, наприклад, вказавши його у своїй щомісячній розсилці новин. Усі відповіді, отримані в публічних опитуваннях будуть 100% анонімними.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Приватні опитування та анкети.

Використовуючи функціонал приватних опитувань, Ви можете відправляти персональні запрошення на електронну пошту чи мобільний телефон своїм респондентам. Кожне запрошення міститиме персональне посилання, а система Examinare подбає про те, щоб кожен респондент відповів на запитання лише один раз. Усі відповіді, отримані в приватних опитуваннях, можуть бути прив’язані до особи, яка їх надала, але, за необхідності, кінцеві звіти будуть 100% анонімними.

Спробуйте і переконайтеся!

ЗВІТНІСТЬ

Незалежно від кількості результатів Вашого онлайн опитування, аналіз відповідей проводиться автоматично в режимі реального часу. Процес генерації та відображення звітів – інтуїтивний і простий. Він реалізований за допомогою різних методів, що покликані заощадити Ваш час.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Графіки

В Examinare, ми маємо різноманітні види графіків, що покликані задовольнити всі Ваші потреби при організації швидких відповідей. Ви перебуваєте на зістрічі? Необхідно швидко отримати результати? Скористайтеся нашими графіками, і всі необхідні результати одразу будуть відображені на Вашому екрані.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Перегляд індивідуальних голосів.

З інструментом для опитувань Examinare Ви маєте можливість переглядати не лише підсумкові результати, але й кожен голос окремо з усіма супутніми деталями. Результати можуть бути роздруковані безпосередньо у розділі звітів.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Виключення результатів

Іноді існує ймовірність отримання несерйозних відповідей в публічних опитуваннях. Цього можна очікувати, оскільки Ви працюєте з реальними людьми та ділитеся посиланням з усіма без винятку. Проте немає причин для занепокоєння! Просто відкрийте голос у режимі перегляду індивідуальних голосів та натисніть “Виключити”. Кількість виключених голосів відзначається системою і може бути потім включена у фінальний звіт.

Спробуйте і переконайтеся!

 

 

Експорт результатів у MS Excel.

Бажаєте отримати результати у формі таблиці? Якщо відповідь ствердна, то Ви неодмінно полюбите нашу функцію експорту в MS Excel. Всього одне натиснення мишки – і Ви отримаєте результати на комп’ютері через декілька секунд.

Спробуйте і переконайтеся!

 

Експорт результатів у PDF-формат.

Потрібен детальний звіт про дослідження? Увійдіть у свій обліковий запис Examinare та оберіть формат PDF. Ви отримаєте детальний звіт з інформативними графіками, що може бути завантажений за кілька секунд. Інструмент для опитувань Examinare зробить реалізацію цього завдання простою і доступною.

Спробуйте і переконайтеся!

 

 

Експорт результатів у SPSS.

Ви працюєте з SPSS? Якщо відповідь ствердна, то Ви всього в одному натисненні миші від аналізу своїх опитувань за допомогою SPSS. Ми надаємо завантажувані файли у форматах “.sav” та “.sps”.

Спробуйте і переконайтеся!ЗАХИСТ ДАНИХ

Ми, в Examinare, завжди дбаємо про те, щоб Ваша робота над отриманням цінної інформації була комфортною та безпечною. Ми володіємо передовим стандартом SSL-шифрування та зберігаємо дані в надійних дата-центрах Швеції. Однак, це не єдина наша перевага. Також ми надаємо можливість додавання функції блокування IP-адрес до Вашого облікового запису у разі, якщо Ви захочете обмежити доступ до своїх опитувань чи панелі адміністратора.

 • SSL-шифрування;
 • блокування IP-адрес у Вашій панелі адміністратора;
 • надійні дата-центри з цілодобовим контролем працездатності;
 • резервне копіювання даних кожної години на випадок, якщо Ви захочете відновити видалену інформацію.

докладніше

Конфіденційність – наша головна турбота.

Конфіденційність не лише для Вас, але й для людей, що беруть участь у Ваших опитуваннях – це питання, до якого ми ставимося дуже серйозно. Саме тому ми ніколи не зберігаємо персональні дані про Ваших респондентів в “куках” або будь-якому іншому місці поза системою.
Якщо Вас турбує питання зберігання делікатних даних, ми можемо запевнити Вас, що не копіюємо інформацію, окрім як для потреб резервного копіювання, і підтримуємо політику нерозкриття інформації щодо усіх своїх клієнтів, незалежно від їх величини. Якщо цього виявиться для Вас недостатньо, ми будемо раді підписати індивідуальну угоду про нерозголошення персональних даних перед оформленням договору про надання послуг.

докладнішеДИЗАЙН

Що спонукатиме Ваших респондентів взяти участь в опитуванні: стильний дизайн чи доступний функціонал? З інструментом для опитувань Examinare Вам не потрібно вибирати! Наше рішення містить обидва компоненти.

Логотип, кольори та форма опитування, початкова сторінка, сторінка з подякою, розмір шрифту і багато інших компонентів дизайну є повністю змінюваними. Ви зможете дати політ своїй фантазії і зробити своє опитування таким, яким Ви бажаєте його бачити без будь-яких обмежень.

Спробуйте і переконайтеся!

Ваш власний логотип та налаштовуваний зовнішній вигляд опитувань.

Використовуйте власний логотип та фірмовий стиль одним натисканням мишки або отримайте повний контроль над зовнішнім виглядом досліджень завдяки функції дизайну за допомогою CSS.

Якщо надалі Ви зміните свій логотип – вигляд усіх опитувань зможе бути скоректований зміною логотипу в одному місці. Якщо у Вас є проекти, що потребують застосування окремого стилю, Ви без проблем зможете використовувати його разом з основним стилем в рамках однієї компанії чи проекту.

Спробуйте і переконайтеся!

Опишіть своє опитування на Початковій сторінці та завершіть його Сторінкою з подякою.

Якщо Ви бажаєте розпочати своє опитування зі вступної інформації про цілі Вашої компанії, активуйте Початкову сторінку на формі опитування.

Також Ви можете скористатися Сторінкою з подякою. Вона буде виводитися на екран по закінченні опитування та є налаштованою для використання в усіх Ваших дослідженнях.

Спробуйте і переконайтеся!

Поганий зір?

З Examinare розмір літер на екрані – повністю під Вашим контролем. Усі форми забезпечені функціоналом для людей з поганим зором. Одне натискання мишки – і текст Ваших опитувань може бути налаштовано та збільшено.

Спробуйте і переконайтеся!ПОВНИЙ ПЕРЕКЛАД І ЛОКАЛІЗАЦІЯ ОПИТУВАНЬ ТА ІНСТРУМЕНТУ ДЛЯ ОПИТУВАНЬ.

Інструмент для опитувань та досліджень Examinare перекладено на більш ніж 25 мов світу. Він може використовуватися як з лівостороннім, так і з правостороннім стилями письма. Наведені нижче мови вже активні у нашому інструменті сьогодні і можуть використовуватися у будь-якому обліковому записі Examinare.

 • Українська (Ukrainian)
 • Swedish (Svenska)
 • English US (English US)
 • Icelandic (Icelandic)
 • English UK (English UK)
 • German (Deutsch)
 • Thai (ไทย)
 • Norweigan (Norsk)
 • Danish (Dansk)
 • French (Français)
 • Spanish (Español)
 • Japanese (日本語)
 • Simplified Chinese (简体中文)
 • Arabic (العربية)
 • Russian (Русский)
 • Portuguese (Português)
 • Portoguese Brazil (Portuguese BRAZIL)
 • Hindi (हिंदी)
 • Filipino (Tagalog)
 • Finnish (Suomi)
 • Dutch (Nederlands)
 • Italian (Italiano)
 • Polish (Polski)
 • Hebrew (עברית)
 • Greek (Ελληνικα)
 • Turkish (Türkçe)
 • Macedonian (Македонски)
 • Lithuanian (Lietuvos)
 • Czech (Czech)
 • Afrikaans (Afrikaans)
 • Estonian (Estonian)
 • Swahili (Swahili)
 • Burmese (မြန်မာစာ)
 • Korean (한국의)
 • Serbian (српски)
 • Indonesian (bahasa Indonesia)
Спробуйте і переконайтеся!МИ НАДАЄМО ТАКОЖ API ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ.

Наш API – багатофункціональний і підключається до Вашої системи опитувань. Ви або Ваші розробники можете використовувати наш API при автоматизації запрошень для участі в опитуванні, отримання інформації про респондентів чи збирання як індивідуальних голосів, так і з супутніми демографічними даними.

Також наш API допоможе управляти розповсюдженням телефонних опитувань та голосувань Magic Polls™

Спробуйте і переконайтеся! Дізнайтеся більше у розділі для розробників