Звіти в інструменті для опитувань Examinare

Незалежно від кількості результатів Вашого онлайн-опитування, аналіз відповідей проводиться автоматично у режимі реального часу. Процес генерації та подання звітів – простий і зрозумілий. Його реалізовано за допомогою методів, що покликані заощадити Ваш час.

Графіки

В Examinare доступні різні види графіків, покликані задовольнити всі Ваші потреби для миттєвої оцінки даних. Ви на зустрічі? Необхідно швидко оцінити ситуацію? Скористайтеся нашими графіками, і всі необхідні результати будуть одразу відображені на Вашому екрані.

Перегляд індивідуальних голосів
З інструментом для опитувань Examinare Ви маєте можливість переглядати не лише підсумкові результати, а й кожен голос окремо, з усіма супутніми деталями. Результати можна роздрукувати безпосередньо з розділу звітів.

Виключення результатів
Нерідко в публічних опитуваннях є ймовірність отримання несерйозних відповідей. Це слід очікувати, оскільки Ви працюєте з реальними людьми і відправляєте посилання всім без винятку. Але немає причин для занепокоєння! Просто відкрийте голос у режимі перегляду індивідуальних голосів і натисніть «Виключити». Кількість виключених голосів відзначається системою і може бути включена до фінального звіту.

Експорт результатів

Експорт результатів у MS Excel.
Бажаєте отримати результати у формі таблиці? Якщо відповідь ствердна, то Ви неодмінно полюбите нашу функцію експорту в MS Excel. Всього одне натискання мишки – і результати за кілька секунд будуть виведені на ваш екран.

Експорт результатів у PDF-формат.
Потрібен детальний звіт про дослідження? Увійдіть до свого облікового запису Examinare та виберіть формат PDF. Ви отримаєте детальний звіт з інформативними графіками, який можна завантажити за декілька секунд. Інструмент для опитувань Examinare робить реалізацію цього завдання простою і доступною.

Експорт результатів у SPSS.
Працюєте з SPSS? Якщо так, то Ви лише в одному натисканні миші від аналізу своїх опитувань за допомогою SPSS. Файли доступні для скачування в форматах «.sav» і «.sps».

Нам довіряють у всьому світі

Свіжі новини